برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

دستگاه چاپ بنر و تاریخچه آن!

دستگاه چاپ بنر و تاریخچه آن!

دستگاه‌ چاپ بنر در کشور ما تقریبا عُمری ۲۰ ساله دارند. سال‌های انتهایی دهه‌ی ۷۰ بود که دستگاه چاپ بنر با چاپ بنر به صوت  تابلوهای خوش‌رنگ و نگاری با طیف بسیار قوی رنگ نسبت به آن روزها وارد کشور شد.

به این تابلوها “فلکسی فیس” می‌گفتند و یک رده از کارهای دستی روی پلاستیک و فویل‌زنی بالاتر بودند.

چاپ بنر و بازار چاپ

چاپ بنر و بازار مرتبط در آن روزها بسیار پررونق و شلوغ بود. هرچند دستگاه‌ های چاپ بنر هم خود بسیار گران بودند و مهم به‌حساب می‌آمدند، و برای خدمات جانبی آنها هم پول زیادی باید صرف می‌شد.

به مرور تکنولوژی‌های جدیدتر وارد شدند و دستگاه‌ بنر ابتدایی با هد زار ۱۲۸ آن زمان جای خود را به مدل‌های جدیدتر ۱۶ هد در آغاز دهه‌ی هشتاد دادند که ۸ متر چاپ بنر را باکیفیت خوب برای شما آماده می‌کرد.

امروزه این عدد به ۳۰۰ متر چاپ بنر با کیفیت عالی هم رسیده است! و به‌سادگی می‌توان پیشرفت را در این سال‌ها دید…

تاریخچه‌ی مختصری در مورد دستگاه‌ چاپ بنر گفته شد.

حال یک سوال شاید ذهن هر فردی را به خود مشغول سازد و آن اینست که آیا باوجود هزینه‌های بالا، که کمی قبل‌تر به آن اشاره شد، کار چاپ بنر  به‌صرفه و درآمدزا هست یا خیر؟

شما در این لینک میتوانید اطلاعاتی در نحوه در آمد زایی دستگاه چاپ بنر بدست آورید و با تحقیقات بیشتر در مورد چاپ بنر و صنعت چاپ دیجیتال شروع به در آمد زاییی از دستگاه چاپ بنر کنید .

درآمد دستگاه چاپ بنر چگونه است؟

درآمد دستگاه چاپ بنر چگونه است؟

در مورد درامد دستگاه چاپ بنر می‌توان اینگونه پاسخ داد که: کار چاپ نیازمند صرف هزینه‌ی بالایی در ابتدای کار جهت خرید دستگاه‌های چاپ بنر و رول بنر خام و ابزارهای چاپ است. همچنین مکان مناسبی برای استقرار باید درنظر گرفته شود که فضای کافی برای قرارگرفتن دستگاه‌ بنر داشته باشد. به‌بیان ساده‌تر سرمایه‌ی اولیه بالایی برای خرید دستگاه بنر و ورود به این عرصه نیاز دارید. امروزه باتوجه به مسائل مختلف، از جمله نوسانات بازار اَرز در کشور، این کار به‌نظر به سرمایه‌ی قابل‌توجهی (یا شاید بهتر بگوییم سرمایه‌ی هنگفتی) نیاز دارد.

علاوه بر این قطعا در هر عرصه رقیب قدر یافت می‌شود. به‌عبارتی دیگر، رقبای شما سال‌هاست که در این عرصه فعالیت کرده و با پَستی بلندی‌های مسیر آشنایی کامل دارند. پس برای رقابت کار سختی در پیش است. و نکته‌ی حائز اهمیت این است که بزرگان این عرصه همیشه به‌روزترین و مجهزترین دستگاه‌ بنر را در اختیار دارند که همین امر کارشان را بسیار رونق می‌بخشد و قدرت مانور کاملی به آنها می‌دهد.

همینطور باید دانست که گرفتن سفارش چاپ بنر مهم‌ترین قسمت کار شماست. حتی با داشتن بهترین دستگاه‌های چاپ بنر نمی‌توانید بدون داشتن سفارش‌های خوب از شرکت‌ها، نهادها، اُرگان‌ها، سازمان‌های دولتی و غیردولتی و غیره، پیشرفتی در کار خود داشته باشید. پس، اگر نمی‌توانید شرایط گفته شده را مهیا کنید، توصیه‌ی ما این است که وارد این عرصه نشوید.

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 ⁄ 1 =


بالا