برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

قیمت دستگاه چاپ بنر و راهنمایی در مورد خرید دستگاه چاپ بنر

قیمت دستگاه چاپ بنر و راهنمایی در مورد خرید دستگاه چاپ بنر

افراد متقلب و سودجو درانتظار فرصت‌ها هستند تا به هر ترفندی افراد را سرکیسه کرده و منفعت کسب کنند. و متاسفانه در خرید و فروش دستگاه چاپ بنر صدق میکند.

کشور ما بدلیل برخی از محدودیت‌ها، متاسفانه نتوانسته از بهترین مارک  های دستگاه چاپ بنر مطرح نمایندگی معتبر داشته باشد تا درصورت لزوم بتوان به آنها مراجعه کرد. ناچارا، باید خود ما نکاتی را هنگام خرید دستگاه‌های چاپ بنر مدنظر داشته باشیم.

دستگاه چاپ بنر استوک یا همان دست‌دوم را خریداری کنید، حتما جویای سرویس‌دهی و خدمات فنی دستگاه بنر نیز باشید. دستگاه‌های چاپ بنر که خدمات مطلوب ندارند، چیزی جز ضرر و زیان‌های فراوان برای شما نخواهند داشت، چراکه بسیار محتمل است درصورت خرابی دستگاه نتوانید قطعه‌‌ای کاملا نو برای آن پیدا کنید، و مجبور به استفاده از قطعات کارکرده (یا به اصطلاح اِستوک) باشید که البته نتیجه‌ی این کارها را هم باید بپذیرید.

اما به‌طور کلی سه نکته در خرید دستگاه چاپ بنر‌ اهمیت دارد. ۱- کارشناسی دستگاه چاپ بنر؛ به این معنی که اگر خود در زمینه‌ی دستگاه‌های چاپ و نشر تخصص ندارید، حتما و حتما از کارشناسان خِبره و مورداعتماد برای خرید دستگاه کمک بگیرید.

همانطور که می‌دانید امروزه دستگاه‌های چاپ بنر طیف بسیار وسیعی دارند‌. هر کدام از آن برای منظوری ساخته شده و قیمت آن نیز متفاوت است. بدیهی است اگر نتوانید دقیقا دستگاه چاپ موردنظر خود را خریداری کنید، متحمل ضررهایی خواهید شد. برای مثال، دستگاه‌هایی داریم که سرعت بالایی دارند، و در مقابل دستگاه‌هایی نیز هستند که کیفیت آنها ملاک برتری آنهاست. طبیعتا هرچه کیفیت بالاتر می‌رود، سرعت دستگاه‌ نیز کمی کاهش پیدا می‌کند. فلذا ضروری است مشخص کنیم سرعت می‌خواهیم یا کیفیت؟ عرض دستگاه چاپ برای محل کار ما مناسب است؟ روش کار با دستگاه چاپ چگونه است؟ حداکثر توان دستگاه چقدر است؟ ما کار با دستگاه را مسلط هستیم؟ و بسیاری موارد دیگر که هرکدام در جای خود قابل بحث هستند.

قیمت دستگاه چاپ بنر وعادلانه بودن فروش دستگاه چاپ بنر

قیمت دستگاه چاپ بنر وعادلانه بودن فروش دستگاه چاپ بنر

قیمت عادلانه؛ طبیعتا در بازار همیشه قیمت جزء ملاک‌های اصلی مشتریان است، حتی می‌توان گفت اگر قیمت به‌صرفه نباشد، کار انجام نمی‌شود. گفتیم قیمت انواع دستگاه چاپ بنر بعضا بالایی میباشد، اما با این حال نباید هر قیمت دستگاه بنر را برای خرید دستگاه چاپ بنر قبول کرد! گاهی می‌شود با پرداخت کمتر دستگاه مورد نیاز را خریداری کرد. برای مثال، بعضی مواقع دستگا‌ه‌ها گزینه‌های اضافی دارند که شاید برای شما کاربردی نباشد، مانند قابلیت فکس طرح مورد‌نظر پیش از چاپ بنر با دستگاه. طبیعتا به‌عنوان مثال فکس چیزی نیست که همیشه برای افراد کاربردی باشد. دراینجا باز حضور یک کارشناس مسلط حس می‌شود.

گاهی قیمت دستگاه‌ها، مخصوصا دستگاه‌های دستقیمت دستگاه چاپ بنر دست دوم‌ گاهاً، پایین است؛ که البته این موجب رضایت خریدار است اما به قیمت پایین نیز باید مشکوک شد. همیشه باید سوال کرد به چه دلیل این قیمت؟ احتمال اینکه دستگاه ایرادی داشته باشد نیز دور از ذهن نیست. قطعا هیچ ارزانی بی‌علت نیست!

فروش قطعات دستگاه چاپ بنر و خدمات پس از فروش دستگاه بنر

فروش قطعات دستگاه چاپ بنر و خدمات پس از فروش دستگاه بنر

خدمات پس از فروش؛ دستگاه‌های چاپ بنر به‌دلیل کارکرد بالایی که دارند، نیازمند خدمات بسیاری هستند، از جمله تعویض هد دستگاه بنر، مشکلات مربوط به نوسانات برق در منطقه، خرابی غلتک‌ها و ده‌ها مورد دیگر. حتی جدیدترین‌ها نیز پس از مدتی نیاز به سرویس دارند. پس همیشه خدمات پس از فروش آن را در ذهن خود داشته باشید، زیرا در غیراین‌صورت کار شما عقب می‌اُفتد و علاوه بر ضررهای وارده، خود باید فرد یا گروهی را برای تعمیر دستگاهتان پیدا کنید و طبیعتا هیچ ضمانتی برای تعمیر و دوباره‌ خراب نشدن دستگاهتان نیست. علاوه بر این‌ها، اگر روزی قصد فروش دستگاه بنر خود را داشته باشید، به مشکلاتی برخواهید خورد.

خرید دستگاه‌ چاپ بنر ، فرآیند خاصی ندارد. بلکه نیاز شماست. برای خرید نیز می‌توانید از دوستان، اینترنت،وب سایت ایران پرینت و تبلیغات یا مشاوران حرفه‌ای کمک بگیرید که طبیعتا مورد آخر از سایر گزینه‌ها منطقی‌تر به‌نظر می‌رسد.

دستگاه چاپ بنر اقساطی

دستگاه چاپ بنر اقساطی

نکته‌ی دیگری که نیاز به اشاره دارد، نحوه‌یخرید آن است. پیشنهاد می‌کنیم خرید را ترجیحا نقدی انجام دهید. در خرید نقدی تخفیفاتی معمولا هست؛ حال آنکه فروش اقساطی دستگاه چاپ بنر، در پروسه‌ی پرداخت اقساط می‌اُفتید و احتمالا قیمت نهایی برای شما بیشتر از خرید نقدی تمام می‌شود. حتی دور از ذهن نیست به‌دلیل نوسانات قیمت، مخصوصا قیمت اَرز، دستگاه بنر قیمتی چند برابر پیدا کند که دراین‌صورت ممکن است با فروشنده بر سر نوسانات قیمت به مشکل بخورید. مثال واضح‌تر برای درست نبودن خرید و فروش  اقساطی این است که، به‌عنوان نمونه، به‌ازای هر مترمربع نهایتا ۱۰۰۰ تومان سود نصیب شما خواهد شد. این یعنی حتی مبالغ کم مانند ۴۰۰ هزارتومان هم در کسب‌وکار شما که برمبنای چاپ بنر است، تاثیر خواهد داشت. حال فرض کنید این مبالغ را باید صرف اقساط کنید.

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 29 =


بالا